chalupa sedmička orlické hory

chalupa Salaš Orlické Hory

Zdobnice č.e.208

Telefon: +420 777656833, 607535961   E-mail: salas-zdobnice@email.cz

Chalupa Salaš se nachází na krásném klidném místě, na samotě v Chráněné krajinné oblasti Orlické Hory.

chalupa Salaš

Lůžek: 25

Ložnic: 6

Infra-sauna

Velká společenská místnost a kuchyně

ZÁKLADNÍ POPIS

Horská Chalupa Salaš se nachází na nejkrásnějším a nejslunečnějším místě horské obce Zdobnice v Orlických horách. Má výhodnou polohu přímo nad ski areálem Zdobnice a to proto, že lyžařské vleky jsou tak blízko, že není nutné přejíždět autem. Po nazutí lyží vjíždíte do poloviny jedné ze sjezdovek. Následně při ukončení lyžování Vás vlek vytáhne a vy se vracíte k chalupě opět na lyžích. Chalupa Salaš má krásný výhled do krajiny. Je na samotě, v blízkém okolí se nenachází žádný jiný rekreační objekt. Dostupnost je v létě i v zimě dobrá, parkování je přímo u objektu. Chalupa leží v nadmořské výšce 700m, v Chráněné krajinné oblasti Orlické hory. Není zde problém potkat nějakého jelena, muflona, lišku a další zvěř. Toto je jedno z mála míst, kde skutečně ještě není příroda zničena.

VYBAVENOST OBJEKTU

Plně vybavená kuchyň s velkou společenskou místností výčepním zařízením (el.sporák s ektrickou troubou dvakrát, myčka, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, talíře pro 30 lidí, hrnce adt.) V chalupě je 6 ložnic.:

1. Ložnice je v přízemí a prochází se z ní do 2. ložnice

2. ložnice ta má celkem 4 lůžka (1x palanda, 1x dvojlůžko) a šatní skříň. První ložnice má 2 lůžka ( 1x dvojlůžko). Vybavení: sedací soupravu, jídelní stůl pro 8 lidí, Led TV s USB, kuchyňský kout a samostatné WC a prostorná sprcha.

3. Ložnice je v prvním patře má celkem 4 lůžka (2x jedno lůžko, 1x dvojlůžko). Vybavení: šatní skříň, Led TV s USB , koupelna WC a sprcha.

4. Ložnice je v prvním patře má celkem 4 lůžka (2x jedno lůžko, 1x dvojlůžko). Vybavení: šatní skříň, Led TV s USB , koupelna WC a sprcha

5. Ložnice je v prvním patře má celkem 6 lůžek (4x jedno lůžko, 1x dvojlůžko). Vybavení: šatní skříně, Led TV s USB , koupelna WC a sprcha

6. Ložnice je v prvním patře má celkem 5 lůžka (3x jedno lůžko, 1x dvojlůžko). Vybavení: šatní skříně, Led TV s USB , koupelna WC a sprcha

Voda z místních zdrojů - horských pramenů (bez chemické úpravy)

Celkem 25 lůžek. V celé chalupě je zavedené ústředního topení.

Okolí chaty je volné prostranství - neoplocené. Velký venkovní grily, ohniště s posezením, nadzemní bazén, houpačky, pískoviště a trampolína.

Parkování u objektu pro cca 7 aut. Parkování je ZDARMA.

Domácí zvíře – po dohodě s majitelem.

Plánek chalupy

Přízemí

chalupa Salaš pronájem ubytování

První patro

chalupa Salaš pronájem ubytování